Takipli yasin oku TAMAMI FULL TEK VİDEO

Derviş Blog - Kuran Oku - Yasin Suresi Türkçe: Takipli yasin oku TAMAMI FULL TEK VİDEO
cüz cüz kuran
Yüzünden takipli yasin oku izle


takipli+yasin+oku
kanal 7 de ramazanda yayınlanan mukabele videolarından olan bu 26 dakikalık video ile yasini şerifi duru bir sesle dinleyerek ve takipli okla yüzünden arapçasını okuyarak hatta ayet sonlarında türkçe meallerini de okuyup dinleyerek evinizi bereketlendirebilirsiniz.
Mealli takipli video google video sitesinden kaldırıldığı için sadece arapça yüzünden takipli kaliteli kabe imamı Abdurrahman tarafından okunan tek parça yasin vel kuranilhakim youtube videosu eklendi hakkınızı helal edin.
(güncelleme eylül 2014 cuma)
bu videoyu cepten izlemek için tıklayın

Arapça okumayı bilmeyenler için Yasin suresi 'Yasîn vel kuran-il hakim' şeklinde arapçasının türkçe yazılışı ve meali için Yasin oku Türkçe yazılış


3 yorum:

 1. Yasin süresi arapça okunuş mealli talipli okuyan fatih çollak videosunun indirme linki bizden kaynaklanmayan bir sebepten dolayı ölmüş.
  En kısa zamanda mealli talipli yüzünden yasin okuma videosunun indirme linkini tekrar koyacağız bu seferkinin boyut daha küçük olacak inşallah sitemizi sık kullanılanlara ekleyin çok güzel videolar paylaşacağız cep için

  YanıtlaSil
 2. çok güzel maşaallah inşallah

  YanıtlaSil
 3. konumu 2013 mayıs ayında takipli yasin hd videosu ile güncelledim.
  ok takipli kolay okunana kaliteli tek parça yasin videosunun yanısıra cepten yani mobil cihazlardan gelenler için 3gp destekli mobil cihazlarda bile izlenebilecek cepten takipli yasin izleme bağlantısını da ekledim.

  Allah Kabul etsin dua edin.

  YanıtlaSil

Buraya Bir Yorum bırakarak sayfaya değer katabilirsiniz...