Derviş Blog - cüz cüz, sure sure, kuran oku dinle yasin tebareke amme dualar

Yasin Tebareke Amme Amenerresulu oku Dinle, Rabbenağfirli,Ettehiyatu vecettehi duası,Cüz Cüz Hatim oku Derviş Blog

Kabe imamı Ebu Bekir Şatıri amenerrasulu dinle

Kabe imamı ebubekir şatıri Amenerresulu dinle


kardeşlerim sesine hayran olduğum ve hızlı okumasını sevdiğim üç tane kabe imamı var.
bence sesi ve okuyuşu en güzel en hızlı 3 kabe imamı bunlar sırasıyla

Amenerrasulu Dinle

Amenerresulü bakara suresi son 3 (üç) ayeti Amenerrasulu dinle en güzel okuyan kabe imamı


amenerrasulu+dinle
AMENERRESULU dinle
internette birsürü amerresülü videosu var ama ben siz sevgili blogumun ziyaretçileri için bu mealli ve kabe imamından en hızlı en güzel okuyuşu seçtim seçtim.

Receb Ayinin ilk Cuma Gecesi Regaib kandilidir

Receb Ayının ilk cuma gecesi regaib kandili gecesidirDeğerli Kardeşlerim güzel derviş blogumu 16 mayıs 2013 e yani Recep Ayının ilk cuma gecesine hazırlıyorum.
Bu konu da Receb Ayının ilk cuma gecesine ne denir? recep ayının ilk cuması nedir? diye merak edip google a bakma ibadeti yapan kardeşlerim için
açılmışbir konu.

Regaib Kandili gecesi Konulu sohbet

Regaib Gecesi Kandili Gecesi Konulu sohbet video


Değerli Kardeşim Mayısın 16 sı 2013 Regaib gecesini ihya etmek için böyle "Regaib Kandili konulu sohbet" yazıp aradın ya.
Allah senden Razı olsun Allah seni eskiden dini sohbet için medineden şama giden Evliyalar ın sevabı ile sevaplandırsın. bu gecenin
sonunda bana da dua et. tgrt belgeselin yolumuzu aydınlatanlar programından birinde dinlemiştim o evliyalardan birisi diyor ki;

Nureddin Yildiz Regaib kandili sohbeti

Nureddin Yıldız Regaib Kandili gecesi sohbet videosu


Güncelleme 2020: Bu konuda Nureddin Yıldız Hocamızın Mubarek gün ve gecelerle ilgili sohbetleri olmayışına içerleyen bir içerik vardı kaldırıldı. Nureddin Yıldız Hocamızın Bu dine bu gençlere verdiği hizmetin 100 de birini verebildikten sonra belki tekrar eklenir. Allah onlardan Razı olsun. Onlar bu asrın Yıldızları..

Takipli Yasin Tebareke Amme oku

Takipli Yasin Tebareke Amme sureleri oku


takipli yasin tebareke amme okuregaib gecesi nedeniyle sitemizde 3 yıl önce eklediğimiz Takipli Yasin Tebareke ve Amme (Nebe suresi) surelerinin
daha yeni hd kaliteli videolarını ekledik aşağıdaki veya yandaki bağlantılardan Takipli Yasin tebarake (mülk) amme (nebe)
surelerini okuyabilirsiniz. gönül isterki cepten gelenlerde cebinden bu videoları okuyabilsin eğer youtube programınız varsa bu videoların youtube direk izleme linklerini de 1-2 güne paylaşacağım inşallah.

Regaib kandili ne zaman

Regaib Kandili Ne zaman (16mayıs)regaib+kandili+ne+zamanbu içerik sadece 2013 yılı "Regaib kandili ne zaman" regaip hangi gece"
regaib gecesi ayın kaçında diye merak edip öğrenmek isteyenler için eklenmiştir.
daha sonra yeniden regaib ne demektir, regaib kandilinin fazileti anlam ve önemi regaip gecesi mesajları içerikleri eklenecektir.


2013 YILI Regaib gecesi yani mubarek Recep ayının ilk cuma akşamı 16 mayıs perşembeyi cumaya bağlayan akşamdır.
Allahu teala bizleri bu kıymetli gecelere kavuşup nasiplenenlerden eylesin.